Новий альбом ABBA VOYAGE 2021 ФОТО

5 листопада з'явився перший за чотири десятки років альбом ABBA "Voyage". Поп-група, що стала популярною, повернулася до Лондона з концертами та новими музичними композиціями.

У вересні 2021 року гурт заявив про концерти, про нові пісні та про випуск цілого альбому. Через 40 років гурт повернувся. Це стало справжньою сенсацією для фанатів гурту та просто для тих, хто любить гарну популярну музику.

Історія створення альбому гурту АВВА

Исторія створення нового альбому ABBA ФОТО

Музиканти створили альбом не заради грошей, а від щирого серця. У створенні альбому взяла участь звукозаписна компанія Capitol Records. Найбільш виграшними музичними композиціями стали пісні "Keep an Eye on Dan" та "No Doubt About It". Їхнє звучання нагадало про те, яка поп-музика була в дев'яностих роках. I Still Have Faith in You» стала найкращою піснею в альбомі. Пісні в альбомі сподобаються і фанатам гурту, і тим, хто просто любить гарну популярну музику.

Що відомо про новий альбом?

Новий альбом ABBA Voyage на вінілі Фото

«Voyage» по звуку це ABBA, такі, які є: звуки клавішних, акуратні акорди гітар, неповторний бек-вокал. Улюблені хіти поєднують у собі гіркоту та насолоду.

Великим успіхом є пісня «Keep an Eye on Dan». Ця музична композиція є пронизливою піснею матері, яка привозить сина до батька. Пісня має оманливо веселе аранжування. Легке та наївне посилання має пісня «Bumblebee», яка присвячена змінам у кліматі.

Bumblebee» розуміється як метафора сучасних ABBA. Група порівнюється зі джмелями, які не можуть звикнути до світових змін. Вінілова платівка abba - це унікальна можливість перенестись на музичній ретро-хвилі в далеке минуле та насолодитися улюбленими мелодіями. Купити вініл abba краще у надійному музичному магазині.

Пісні гурту АВВА - поп-музика поза часом

Група ABBA і новий альбом VOYAGE ФОТО

Група АВВА на вінілових платівках стала класикою поп-музики. Дискографія групи АВВА велика. Кожна композиція групи впізнавана та улюблена її шанувальниками.

Не модність, з якою знову з'явилася ABBA, призводить до захоплення та поваги.

Аудиторія ABBA – це практично весь світ. Ці пісні написані для любителів їхнього таланту, для шанувальників ретро музики.

Написана в 1978 році пісня Just a Notion, що має старий вокал, показує, як звучить виступ з аббатарами (голограмами виконавців ABBA).

Чому варто купити новий альбом гурту АВВА?

Новий альбом ABBA VOYAGE Які є видання ФОТО

Нова музика написана не для додаткового збагачення, пісні зроблено для душі. Душа учасників ABBA змінилася за сорок років, але це не вплинуло на музичний альбом. Для тих, хто хоче насолодитися творчістю даної групи, пропонуємо купити Музичний CD-диск Abba - Collected (3CD) фірмовий. ABBA - THE ESSENTIAL COLLECTION (2CD) на музичному диску - це улюблені пісні гурту у відмінній якості.

Де придбати альбоми ABBA на компакт дисках?

Новий альбом ABBA на CD Фото

Якщо Ви хочете купити музичний CD-диск ABBA – Voyage (Делюкс видання), зробити це можна в нашому музичному магазині JAM.

У нас Ви зможете знайти альбоми на вінілі відмінної якості та за доступними цінами. Ми зібрали найкращі альбоми цієї групи, у тому числі і новий альбом шведської групи АВВА. У нашому музичному магазині можна купити музичний CD диск ABBA – Voyage звичайне видання.

Тепер купити новий альбом відомого і улюбленого гурту стало доступно для кожного.