ADELE 30 новий альбом в JAM Фото

Поки весь музичний шоу-бізнес женеться за трендами, а виконавці пачками штампують пісню за піснею, щоб не проґавити популярність, що робить Aдель? Вона протягом 3-х років пише повноцінний альбом, а потім ще 2 роки розмірковує про необхідність його релізу. І, нарешті, відбулося! Дата виходу альбому: 19 листопада 2021 року. Новий альбом ADELE 30 підірвав чарти і прогримів так, що багато виконавців про такий ефект лише мріють. Вишиковується черга, щоб купити чергове творіння співачки.

А ось і особисті рекорди Адель

ADELE 30 Рекорди альбома Фото

Ще до офіційного виходу альбом ADELE 30 побив рекорд за попередніми замовленнями на Apple Music. Люди вже просто не могли більше чекати, вони хотіли купити альбом "Адель" тут і зараз.

Пісня "Easy on me" у день прем'єри впевнено зайняла перший рядок чарту iTunes у 23 країнах, а відео до неї переглянули 15 млн людей за перші 8 годин.

Через три дні після виходу "30" він став продаваним у США за 2021 рік.

В альбомі ADELE 30 послідовність пісень має ключове значення, вони у хронологічному порядку розповідають її історію. І саме тому хостинг Spotify на прохання співачки змінив рандомний порядок пісень не лише для її 30, але й для всього сервісу в цілому. Тому, якщо слухатимете новий Альбом ADELE 30 на компакт-диску, програвайте пісні по порядку, це дуже важливо.

Історія ADELE

ADELE 30 Исторія Адель ФОТО

Адель - британська співачка, яку знають та люблять у всьому світі. Вона завоювала 15 премій Греммі та неймовірне кохання слухачів. Загалом у її колекції 4 збірки: 19, 21, 25 та 30. Назва дана не випадково, адже саме про цей період життя і розповідають пісні з альбомів. Якщо ви вирішите купити і прослухати альбом ADELE 19 на CD, ви поринете в переживання з приводу численних розлучень та пошуку свого ідеального хлопця. Альбом ADELE 25 на CD вже розповідає про складніші стосунки. Співачка стає зрілішою, як і її тексти.

Що відомо про новий альбом

ADELE 30 Що відомо про новий альбом Фото

Отже, давайте подивимося, що ж є новий альбом ADELE 30? Це музична розповідь співачки синові про її життя, розлучення, втрачені надії. Так, співачка ADELE розійшлася зі своїм чоловіком, що послужило поштовхом до написання альбому.

Які пісні представлені в альбомі

ADELE 30 Пісні Фото

Всього в альбомі ADELE 30 12 пісень, і в кожній із них співачка вилила душу, вивернула її навиворіт перед сином та слухачами. І все це для того, щоб хоч трохи вгамувати свій біль після розлучення.

1. Strangers By Nature

2. Easy On Me

3. My Little Love

4. Cry Your Heart Out

5. Oh My God

6. Can I Get It

7. I Drink Wine

8. All Night Parking (Interlude)

9. Woman Like Me

10. Hold On

11. To Be Loved

12. Love Is A Game

Музика в альбомі 30 носить радше фоновий характер, як підкладка для неймовірно чуттєвого вокалу. Голос – це те, що є основою пісень. Біль і голос: ось і все, що потрібне для створення шедевра. І, до речі, критики в один голос заявляють про повний успіх, адже Aдель заявила про себе з найкращого боку. І якщо раніше її критикували за прогнозований результат, за роботу у звичних рамках та одноманітному стилі, то тут вона показала себе по-новому. Так, у своєму стилі. Але абсолютно інакше.

Бажаєте пережити всю мелодраматичність останніх років життя Aдель? Тоді вам варто купити новий Альбом ADELE 30 на вінілової платівці, взяти пляшку вина, укутатися в плед і поринути у глибину її голосу. Вона проведе вас за найскладнішими періодами життя, поділиться страхами та переживаннями, розповість про біль втрати та невпевненість у собі. Це музична терапія, яка зробила Aдель сильнішим. А нас, слухачів, більш відкритими й такими, що співчувають чужим втратам.

ADELE про свій новий альбом

Як каже сама співачка, альбом 30 має допомогти її маленькому синові усвідомити, чому вони з чоловіком розлучилися. А слухачі стануть свідками цієї щирої сповіді матері синові.

Окрім нового альбому 30, в онлайн-магазині JAM ви можете купити й інші збірки співачки минулих років:

  1. ADELE 19 на вінілі
  2. ADELE 25 на вінілі
  3. ADELE 21 на вінілі

ADELE 30 и другі альбоми Адель Фото

  1. ADELE 19 на CD
  2. ADELE 25 на CD
  3. ADELE 21 на CD

Вам варто придбати новий альбом ADELE 30! Повірте, він вартий вашої уваги.