У 2023 році різні зірки музичної естради представили своїм слухачам нові альбоми. Деякі з них по-справжньому "вистрілили", вони сьогодні активно продаються та мають мільйонні прослуховування. Однак серед минулорічних релізів є й такі, що ніби пройшли повз слухачів. Їх не те щоб сильно критикували, а, швидше за все, не зрозуміли до кінця ту музику і той посил, який намагалися донести музиканти. Ми зібрали найменш популярні музичні альбоми на вінілі та cd у 2023 році в один ТОП і дуже хочемо, щоб меломани дали їм ще один шанс. Це справді якісні треки, які варті уваги.

Рейтинг найбільш недооцінених музичних альбомів на вінілових платівках та CD-дисках у 2023 році

Steven Wilson – The Harmony Codex

недооцінені музичні альбоми на вінілі та cd у 2023

Steven Wilson – видатний британський музикант та продюсер, широко відомий своєю участю у таких проектах як Porcupine Tree та Blackfield. У його сольних роботах він продовжує дивувати слухачів своєю майстерністю та глибиною композицій. The Harmony Codex – це його сьомий студійний альбом, в якому він експериментує зі звуком та стилем, створюючи захоплюючу музичну палітру. Ця збірка поєднує в собі складні аранжування, глибокі тексти та майстерність виконання, тож справді шкода, що він потрапив до рейтингу неоцінених альбомів.

У пресі з'являлася інформація, що над треками Стівен працював самостійно у Лондоні, у студії, яку облаштував у гаражі. Усі, хто йому допомагав, робили це виключно дистанційно по відеозв'язку.

Реліз відбувся 29 вересня у 2023 році й сьогодні альбом доступний на CD диске та Colour Vinyl.

James Blunt - Who We Used To Be

недооцінені музичні композиції

James Blunt – британський співак та автор пісень, прославився характерним тембром голосу та ліричними текстами. "Who We Used To Be" – це його сьомий студійний альбом, в якому він вміло демонструє здатність спонукати слухачів перейнятися емоціями та випробувати глибокі почуття під час прослуховування цих треків. Пісні, що увійшли до платівки, – це мікс різних музичних стилів: від фольку до поп-року. Також водночас з альбомом Блант випустив свої мемуари.

Попри те, що через місяць після виходу альбому, він посів сьоме місце за кількістю завантажень у Великій Британії, всесвітньої слави так і не відбулося. Who We Used To Be поповнює рейтинг, в якому зібрана неоцінена музика.

Реліз відбувся 27 жовтня 2023 р. та окрім вінілу альбом також доступний на CD.

Extreme - Six

недооцінені музичні композиції 2023

Extreme – американський рок-гурт, відомий своїм унікальним звучанням, яке поєднує в собі елементи хард-року, фанку та хеві-металу. "Six" – це їхній шостий студійний альбом і перший після перерви, що тривала 15 років. Над цією платівкою колектив працював із 2015 року. Саме тоді з'явилися перші новини про можливий вихід нового альбому. Однак лише в лютому 2023 року Extreme нарешті почали публікувати перші тизери. Період до офіційного релізу супроводжувався періодичним випуском треків та відеокліпів до них. Однак попри такий тривалий період, який присвятив гурт роботі над цим альбомом, він не став кращим у їхній історії й не отримав топових позицій в жодному чарті.

Реліз відбувся 9 червня 2023 року. Платівка також доступна для замовлення Red Transparent Vinyl.

Foo Fighters - But Here We Are

музичні альбоми які не оцінили у 2023

Foo Fighters – легендарний американський рок-гурт, заснований колишнім учасником Nirvana, Дейвом Гролом. "But Here We Are" – це їхній одинадцятий студійний альбом, і перший після смерті Тейлора Хокінса – їхнього барабанщика. Він помер під час туру на підтримку десятого альбому, що проходив у 2022 році. Тоді колектив припинив гастролі та взяв паузу, не коментуючи коли вони повернуться до публіки. Вже за кілька місяців колектив заявив, що продовжує працювати, проте тепер вони будуть іншим гуртом, підтвердженням чого має стати їхній новий альбом But Here We Are.

Збірку важко назвати непопулярною, адже вона фігурувала у багатьох світових чартах на передових позиціях, проте ця слава була дуже швидкоплинною.

Реліз відбувся 2 червня 2023 року, а сьогодні альбом доступний на вінілі та на CD.

Romy – Mid Air

неоцінені альбоми

Завершує рейтинг недооцінені музичні композиції 2023 року англійська виконавиця та автор пісень Romy. Mid Air – це її дебютний альбом, і можливо, тому він не здобув належної популярності, хоча був позитивно оцінений критиками та потрапив у хіт-паради багатьох країн.

Реліз відбувся 8 вересня 2023 року і сьогодні альбом доступний для прослуховування на вінілі та на CD.

Усі ці музичні альбоми, які не оцінили у 2023 році, ви можете замовити в інтернет-магазині JAM. Збірки пісень доступні на різних музичних носіях: музичних дисках (CD) або вінілових платівках. Також у каталозі є безліч робіт інших колективів та сольних виконавців, які працюють у різних музичних напрямках.