Група Deep Purple Фото

У нас з'явився альбом-новинка від гурту Deep Purple. Несподіваний і зухвалий «Turning To Crime», в якому гармонійно поєднані музичні хіти середини 20-го століття. "Переходячи до злочину", саме так характеризується збірка. Музиканти гурту та їх продюсер Боб Езрін створили власну модифікацію відомих творів із використанням унікальних рифів та соло. Це кавер версія геніальних пісень легенд музики, які були для учасників Deep Purple натхненням та сильно вплинули на створення їхньої власної музики. З першої хвилини звучання «Turning To Crime» вражає віртуозним виконанням інструментів і прекрасним аранжуванням. Замовити та купити останній музичний диск або вінілову платівку гурту Deep Purple зручно на нашому сайті JAM за доступною ціною.

Небагато про появу Turning To Crime

Новий альбом Deep Purple "Turning To Crime" Фото

Пройшовши трохи більше року після 21 альбому, а саме 26 листопада був оголошений реліз «Turning To Crime». Якщо "Whoosh!" - це була виключно збірка своїх пісень гурту, то в останньому навпаки, немає жодного твору Deep Purple.

Записана на студії «earMUSIC» новинка складена з композицій, що є новим прочитанням таких легенд року, як Боб Ділан або Боб Сігер, гуртів THE YARDBIRDS або CREAM, а також інших виконавців.

Народження «Turning To Crime» проходило в жорстких ковідних умовах, коли кожен учасник записував свою частину окремо, а всі обговорення проходили з відеозв'язку.

Насамперед було відібрано 12 творів, які були дорогі всім учасникам. Потім додали своє фірмове відтворення. Зрештою, альбом вийшов живим та креативним.

У ньому об'єднані різні стилі, як блюз і рок, кантрі та рок-н-рол («7 and 7 Is»), а також джаз, як, наприклад, гучний хіт 30-х років «а Let the Good Times Roll».

Відкриває збірку бадьора і наполеглива композиція, взята у гурту Love. Наступна пісня Oh Well розставляє всі акценти в альбомі, показуючи основну мету її створення.

Ну і наприкінці прослуховування насолоджуйтеся інструментальним поппурі, в якому на 8 хвилин гармонійно поєднані твори Дона Нікса, Джейка Холмса та інших легенд.

У нас ви можете вибрати та купити їхню платівку «Turning To Crime» на подвійному вінілі:

- у звичайному виданні;

- у лімітованому екземплярі на прозорому білому.

Або ж за недорогою ціною на CD.

Про історію Deep Purple

Вас зацікавив «Turning To Crime», але ви не знаєте нічого про виконавців? Розповімо про них.

Історія гурту Deep Purple Фото

Рок-група була створена у 68-му році минулого століття у Великій Британії, на батьківщині хард-року Хартфорді. Спочатку музиканти виконували кавер версії відомих на той час пісень. Потім наприкінці десятиліття музиканти почали записувати твори власного авторства та завойовують світову славу.

За історію довжиною більш ніж 50 років було розпродано від 100 млн. альбомів Deep Purple. Їхні учасники вважаються віртуозами музичних інструментів та сильними критиками музичного світу.

Завдяки геніальності їхніх робіт та внесеному вкладу у світ рок-н-ролу вони перебувають у «Залі слави».

Звичайно ж, за півстоліття гурт змінив не один склад. Їх десять і вони нумеруються Марк Х (1-10). Єдиний постійний ветеран групи - Іен Пейс, який грає на ударних.

«Turning To Crime» - це 22-й альбом за всю історію гурту та 8-й останнього складу, який з 2012 року продюсує Боб Езрін.

У нашому інтернет-магазині можна купити не лише останню збірку, але й інші альбоми на вінілі та CD гурту Deep Purple.

Ви можете купити одну з вінілових платівок, таких як:

  • Рок від Deep Purple із ретро колекції 70х;
  • подвійний вініл Purpendicular у ритмі 90-х;
  • останній альбом, в якому співав Ієн Гіллан званий Who Do We Think We Are;
  • лімітоване видання Fireball на Purple Vinyl;
  • а також альбом з вокалом Джо Лінн Тернера "Slaves And Masters".

На компакт-дисках за демократичною ціною пропонуємо купити:

Також багато інших альбомів Deep Purple можна замовити за вказаними телефонами. Доставку здійснюємо до Києва та будь-якого регіону України.

Ми чекаємо вас!