Оптимізовано для Series X|S

 Ігри, створені за допомогою комплекту розробки Xbox Series X|S, демонструють значно скорочений час завантаження та приголомшливі візуальні ефекти на швидкостях до 120 к/с.

 Отримати зараз.

 За допомогою Smart Delivery ви можете купити гру, що підтримується, один раз, після чого вам завжди буде доступна її найкраща версія для будь-якої консолі, на якій ви граєте.

 Уперед!

 Неважливо, чи цікавлять вас новинки ігрової індустрії в день їх виходу, сотні вибраних ігор з бібліотеки Xbox Game Pass або тисячі класичних ігор з підтримкою зворотної сумісності - з повністю цифровою консоллю Xbox Series S вам завжди буде в що пограти.

 12 терафлопс обчислювальної потужності

 12 терафлопс обчислювальної потужності, розміщені в системі на кристалі (SOC), працюють у поєднанні з архітектурами AMD Zen 2 і RDNA, створюючи світи, які дійсно заслуговують на пильне вивчення.

 Виглядає краще. Грає краще.

 Завдяки архітектурі AMD Zen 2 та RDNA технологія трасування променів DirectX забезпечує реалістичне освітлення, тіні та точні відображення, дозволяючи створювати динамічні та живі світи.

 Прислухайтеся, звук вас оточує.

 Технологія тривимірного просторового звуку 3D Spatial Sound є наступним кроком в еволюції аудіотехнологій та використовує просунуті алгоритми для створення захоплюючих реалістичних світів, що поміщають вас в епіцентр подій.

 Ігри зі справжньою роздільною здатністю 4К.

 Xbox Series X забезпечує сенсаційно плавну частоту до 120 к/с і яскраву і контрастну HDR-картинку. Пориньте в гру з головою, насолоджуючись більш чіткими персонажами, яскравими світами та неймовірними деталями у надреалістичній якості 4K.

 Від безсмертної класики Halo: Combat Evolved до майбутніх блокбастерів, таких як Halo: Infinite, всі ігри виглядають і працюють краще на консолі Xbox Series X.

 Створено бути швидким.

 Поєднання нової системи на кристалі (SOC) та архітектури Xbox Velocity забезпечує максимальну швидкість, у той час як процесор та спеціалізований твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ віддають вам повний контроль та дозволяють розганятися з 0-60 до 120 к/с.

 Найменший час завантаження.

 Завантажуйте швидше. Спеціалізований твердотільний накопичувач Xbox Series X значно прискорює завантаження ігор.

 

 Змініть гру.

 Функція Quick Resume дозволяє легко перемикатися між кількома іграми та миттєво повертатися до місця, на якому ви зупинилися.

 Збільшене сховище. Безкомпромісна продуктивність.

 Карта розширення пам'яті Seagate об'ємом 1 ТБ для Xbox Series X|S підключається до задньої панелі консолі через виділений роз'єм і відтворює характеристики вбудованого накопичувача твердотільного, забезпечуючи додаткове ігрове сховище при тій же продуктивності. (Продається окремо.)

 Тонка настройка продуктивності.

 Новий бездротовий геймпад Xbox пропонує елегантний дизайн, витончений комфорт та миттєву передачу до рук знайомої з ним людини.

 Виграш твій!

 Вихваляйтеся успіхами. Натисніть кнопку «Поділитися», щоб зберегти своє досягнення.

 Абсолютний контроль!

 Текстурована поверхня тригерів і бамперів дозволяє міцно тримати геймпад в руках і запобігає його вислизанню.

 Повне коло!

 Оновлення у всіх напрямках. Нова гібридна конструкція хрестовини дозволить впевнено проводити найскладніші комбінації, при цьому ви не покладатиметеся тільки на удачу.

 

 Xbox Series X сумісна з ігровими аксесуарами для Xbox One та забезпечує безпрецедентний час відгуку.

 На вас чекають нові світи. Майстер Чіф повертається.

 На Xbox Series X насолоджуйтесь розширеними функціями, такими як роздільна здатність до 4K при частоті кадрів 60 к/с у кампанії, та значно скороченим часом завантаження, завдяки чому ви отримуєте плавний ігровий процес, який відрізняє нове покоління ігор.

 Будьте серед перших дослідників епічного простору кільця Halo, беручи участь у найамбітнішій з будь-коли створених ігор Halo.

 

 Зворотня сумісність із тисячами ігор.

 Будьте готові до більш швидкого часу завантаження, більш високої роздільної здатності, стабільнішої частоти кадрів і зменшення затримки введення в тисячах ігор для Xbox One, Xbox 360 і оригінальної Xbox.

 Консоль нового покоління. Ігри нового покоління.

 Вирушайте в нові пригоди та насолоджуйтесь ними у тому вигляді, в якому вони замислювалися, разом з Xbox Series X.

 Миттєвий доступ до бібліотеки.

 Вирушайте на зустріч зі своєю новою улюбленою грою. Оформіть передплату на абонемент Xbox Game Pass Ultimate та отримайте доступ до більш ніж 100 високоякісних ігор, а також переваг Золотого статусу Xbox Live Gold та підписки EA Play (з'явиться найближчим часом).

 Повністю перероблено. Гладкий монолітний дизайн Xbox Series X є результатом поєднання апаратних та програмних інновацій та детально продуманого проектування, спрямованих на виведення у зеніт швидкості та продуктивності.

 Повітряні канали. Архітектура паралельного охолодження Xbox складається з трьох каналів повітряного потоку, які рівномірно розподіляють температуру, створювану вдосконаленими внутрішніми компонентами, зберігаючи прохолодну консоль і забезпечуючи їй тиху роботу.

 Розділена материнська плата. Розділена материнська плата забезпечує рівномірне регулювання температури всередині консолі, що дозволяє досягти ще більш високої вихідної потужності.

 Випарна камера. Випарна камера Xbox Series X забезпечує рівномірний розподіл температур всередині активної зони.

 Радіатор. Шасі-радіатор – це унікальний неелектронний компонент, у якому паралельне охолодження поєднується з унікальним дизайном, що підвищує надійність роботи.

 Майже безшумний вентилятор. Вертикальна архітектура повітряного потоку забезпечує тихе охолодження та стабільну роботу консолі.