Рок-група RHCP Новий альбом Фото

Red Hot Chili Peppers не випускали нові альбоми більше 6 років, тому їх дванадцятий альбом справді несподівана, але водночас довгоочікувана подія. Вінілову платівку та CD диск «Unlimited Love» можна купити у нас з доставкою до вашого регіону.

У статті ми розповімо, чому варто послухати «Безмежне кохання» (так перекладається альбом), трохи про саму групу та наші пропозиції.

Що цікавого в альбомі  «Unlimited Love»

Композиції виконані у стилі jam-band, сфокусовані на ліриці сюрреалізму, атмосферному звучанні. Треки викликають приємні емоції та теплий настрій, а соло Джона Фрушанте у творах It's Only Natural, Not the One розширюють свідомість.

Джон Фрушанте RHCP Фото

Слухаючи вінілову платівку «Unlimited Love», оцініть несподівані та доречні звуки синтезатора в Bastards of the Light або джазових ріжків в Aquatic Mouth Dance. Надихніться та відчуйте енергію, слухаючи The Heavy Wing, One Way Traffic, She's a Lover і звичайно These Are the Ways. Відчуйте новий настрій слухачів Veronica або White Braids & Pillow Chair. Або ж насолодіться класикою в новому виконанні в треках Let 'Em Cry, Here Ever After, Poster Child або Black Summer.

Ми рекомендуємо купити нову вінілову платівку або фірмовий диск та прослухати повністю з самого початку до останнього треку. Ви відчуєте послідовність і гармонійність треків «Unlimited Love» в цілому, незважаючи на різні стилі та властивості окремих композицій.

Понад сорок років гастрольного життя Red Hot Chili Peppers привнесли свої зміни, в результаті постановка, підбір тембрів виконані на високому рівні. Видно, що учасники створювали цей альбом із задоволенням та відмінним настроєм. Вони дали волю почуттям і по-справжньому запалили, кожен з них показав усе, на що вони здатні створити чудову музику. І їм це вдалося в «Unlimited Love».

Група RHCP Фото

Деякі видання вважають його продовженням передостаннього альбому "The Getaway", а деякі – абсолютно новим за змістом та стилем. Судити вам, а ми лише пропонуємо купити цей вініл, а також інші популярні платівки RHCP у нас із доставкою.

Шлях Red Hot Chili Peppers

Рок-група була утворена 39 років тому у сонячному Лос-Анджелесі чотирма друзями, їхній жанр – альтернативний рок. Зараз Red Hot Chili Peppers складають Ч.Сміт, який грає на ударних, гітаристи Флі та Дж.Фрушанте, а також незмінні вокал Е.Кідіс.

Рок-група RHCP Фото

До створення «Unlimited Love» 1 квітня цього 2022 року, вони пройшли довгий шлях зі злетами та падіннями, втратою, доглядом та поверненням деяких учасників. На сьогодні у гурту понад сто мільйонів платівок, проданих величезними тиражами майже у всіх країнах світу. Їхні треки 14 разів були визнані найкращими і 85 разів не поступалися першими рядками музичних чартів свого жанру. Абсолютними хітами Red Hot Chili Peppers стали:

- 1999 року альбом «Californication», проданий понад 16 млн. копіями;

- створений у 2002 році альбом "By the Way";

- «Stadium Arcadium» 2006 року і відразу ж зайняв перший рядок у Billboard 200.

Ці, а також інші LP вінілових платівки групи можна купити у нас за доступну ціну, з доставкою.

Саме ці, а також інші не менш цікаві та відомі альбоми призвели до 6 премій «Греммі» та зали Слави.

А цього року, що примітно при появі «Unlimited Love» на вінілі, гурту створили зірку на Голлівудській алеї.

Рок-група RHCP на Голлівудській алеї

Наразі учасники здійснюють кругосвітню подорож на підтримку «Unlimited Love». У своїх виступах Red Hot Chili Peppers зізнаються, що готові розчинитись у музиці.

Вони роками разом або окремо відточували майстерність, щоб возз'єднатися через роки і, що вони стали ще кращими. Хлопці RHCP не просто складали і джемували, а ретельно підбирали ритми, слова, звуки, мелодії і навіть вібрації.

Рок-гурт RHCP на концерті Фото

Що ми пропонуємо

У нашому магазині JAM усі вказані у статті вінілові платівки можна купити або замовити. Крім того, ми можемо запропонувати раніше альбом RHCP, в якому вони співають про проблеми наркотиків і молоді. Або ж послухайте попередню, перед "Unlimited Love" вінілову платівку "I'm Beside You", а також збірку суперхітів групи 90-х років "Greatest Hits".

Новий вініл Red Hot Chili Peppers представлений у стандартному та лімітованому виданні. Останній виконаний у вигляді книжки та до нього додається постер із фото учасників.

Unlimited Love Deluxe Edition Фото

Телефонуйте! Ми чекаємо вас!