JAM - це велика команда, яка щиро любить та вірить у свою справу!

Про нас Фото 1

Саме тому нам довіряють уже 29 років! Багато наших клієнтів вже давно стали частиною нашої великої родини. Вони росли на наших очах, ставали батьками та долучали до нашої культури своїх дітей.

Починаючи з 1994 року, ми постійно розвиваємося, рухаємось разом із новими течіями та розширюємо товар, який завжди актуальний і робить людей щасливими! Магазин JAM був відкритий у місті Дніпро, але незважаючи на це, багато наших клієнтів приїжджали до нас з усіх міст України!

Про нас Фото 2

У 2012 році ми відкрили інтернет-магазин, з доставкою по всій країні, для того, щоб здійснювати покупки стало набагато простіше, комфортніше та швидше! На нашому сайті можна ознайомитись з усім асортиментом магазину та оформити замовлення.

Місія компанії JAM:

РОБИТИ ЖИТТЯ ЦІКАВЕ, ЕМОЦІОНАЛЬНЕ, НАСИЩЕНЕ!

"JAM" - створюємо ваш найкращий настрій! Дізнайтеся про всі новинки культури та технологій, купуйте цікаву для вас продукцію, а найголовніше, отримуйте яскраві емоції, які запам'ятаються надовго!

Про нас Фото 3Про нас Фото 4Про нас Фото 5

"JAM" - місце, в якому поєдналися стильний дизайн та комфортна атмосфера, товари високого класу та команда професіоналів! Створено, щоб задовольнити усі бажання любителів музики, кіно, музичних інструментів, ігрових приставок та ігор!

Про нас Фото 6

"JAM" - це сучасний центр домашніх розваг. Улюблене місце для тих, хто не уявляє своє життя без яскравих та сильних, емоційних вражень!

Про нас Фото 7Про нас Фото 8Про нас Фото 9

"JAM" - з нами бути у тренді легко! Ми відбираємо для вас найновіші, актуальні та якісні товари для того, щоб у вас була можливість вибрати найкраще!

Про нас Фото 10Про нас Фото 13Про нас Фото 11

"JAM" - для тих, хто любить слухати якісну музику, грати на музичних інструментах, дивитися цікаві фільми, грати в круті ігри, і для всіх, хто йде в ногу з часом!

Про нас Фото 14

"JAM" - світові релізи, автограф-сесії популярних виконавців, музичні джеми та багато іншого.

Про нас Фото 15

Про нас Фото 16

Створюємо для Вас свято щодня!