ДОСТАВКА:

Доставка НП Фото  Новою Поштою до будь-якого регіону України за тарифами перевізника. Ви можете забрати посилання у відділенні Нової Пошти або оформити доставку кур'єром за адресою.

Доставка Укрпоштой Фото  Укрпоштою в будь-який регіон України за тарифаном перевізника. Ви можете забрати посилання у відділенні Укрпошти або оформити доставку кур'єром за адресою.

Самовивіз з магазину Jam Фото   Самовивіз із магазину JAM за адресою м.Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 88 (після підтвердження замовлення).

ОПЛАТА:

Післяплата Фото   Оплата після отримання:

  • При доставці замовлення службою Нова Пошта ви можете вибрати спосіб оплати післяплатою. Оплата здійснюється після перевірки посилки на відповідність до замовлення. Послуга "накладений платіж" оплачується додатково згідно з тарифами перевізника (20 грн. + 2% від суми замовлення).
  • При доставці замовлення службою Укрпошта ви можете вибрати спосіб оплати післяплатою. Оплата здійснюється після перевірки посилки на відповідність до замовлення. Послуга "накладений платіж" оплачується додатково згідно з тарифами перевізника (2% від суми замовлення, але не менше ніж 10 грн.).

Безготівкова оплата Фото   Безготівкова оплата:

  • Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми.
  • При виборі безготівкового способу оплати, доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.