Ми гарантуємо справність товарів, куплених у нас, та здійснимо безкоштовний ремонт чи заміну у разі будь-яких проблем протягом гарантійного періоду.

Гарантійні зобов'язання з кінцевої продукції лягають обслуговування центри фірм-виробників з видачі товару зі складу підприємства.

Адреси сервіс центрів вказані в гарантійному талоні та на офіційному сайті виробника.

Кожен клієнт JAM має право повернути товар неналежної якості та вимагати повернення сплаченої за товар грошової суми. Клієнти з міста Дніпро можуть обміняти товар неналежної якості не пізніше ніж протягом 14 днів після покупки. Клієнти з інших міст України можуть обміняти товар неналежної якості не пізніше ніж протягом 21 дня після покупки.

Загальні правила гарантійного обслуговування 

Компанія JAM приділяє особливу увагу якості товарів, що пропонуються. Технічно складні пристрої, на жаль, іноді виходять з ладу. У таких випадках фахівці офіційних сервісних центрів завжди готові надати Вам кваліфіковану допомогу.

Гарантійний талон є єдиним документом, що підтверджує право на безкоштовний гарантійний ремонт. Без пред'явлення гарантійного талона претензії щодо гарантійного обслуговування не приймаються. При втраті гарантійного талону дублікат не видається.

Строк гарантійного обслуговування вказано окремо для кожного придбаного виробу та обчислюється у місяцях з моменту придбання.

При видачі товару покупець повинен самостійно перевіряти його комплектність та оглядати вироби щодо відсутності фізичних ушкоджень, т.к. після зафіксованої видачі товару претензії щодо комплектності та наявності фізичних ушкоджень Продавцем не приймаються.

Умови гарантійного обслуговування

Продавець гарантує Покупцю, що при виявленні у проданому обладнанні заводських дефектів, зумовлених неправильним виробництвом цього обладнання та/або його компонентів, протягом гарантійного терміну буде здійснено безкоштовний гарантійний ремонт цього обладнання за умови дотримання Покупцем правил експлуатації.

Ця гарантія видається на додаток до встановлених законом прав споживачів та не обмежує їх.

Гарантія дійсна за наявності правильно та чітко заповненого гарантійного талону із зазначенням серійного номера виробу, дати продажу, чіткою печаткою (штампом) Продавця та підписом Покупця; документів, що підтверджують придбання обладнання (накладних чи товарних чеків).

Комплектація виробу має бути повною: сам виріб, його упаковка, технічна документація, програмне забезпечення, що постачається з виробом, кабелі, перехідники, аксесуари та ін.

Серійний номер та модель гарантійного виробу повинні відповідати зазначеним у гарантійному талоні.

Для забезпечення гарантійного ремонту виріб повинен бути передано до сервісного центру Продавця за вказаною нижче адресою. Витрати на транспортування виробу в сервісний центр не передбачаються цими гарантійними зобов'язаннями і, відповідно, не покриваються.

Гарантійне обслуговування виробів, які безпосередньо підтримуються гарантією виробників, здійснюється в уповноважених сервісних центрах, адреси яких вказані в документації на вироби або оригінальних гарантійних талонах виробника (наприклад: SONY, YAMAHA, Sennheiser та ін.).

Переконайтеся, що Ваш оригінальний гарантійний талон виробника заповнений правильно та чітко, проставлені печатки Продавця.

При зверненні до сервісного центру підприємства, покупець повинен вказати (бажано письмово) характер несправності та її прояв. Вироби із зазначенням несправностей загального характеру: "не працює", "глючить", "збоїть" тощо, у гарантійний ремонт не приймаються.

Термін гарантійного ремонту складає до 14 днів. У разі коли заявлена ​​Покупцем несправність не була виявлена ​​та підтверджена сервісним центром при здачі виробу в ремонт, термін гарантійного обслуговування обчислюється з моменту виявлення дефекту в сервісному центрі.

У виняткових випадках (необхідність додаткової перевірки, складність ремонту, тимчасова відсутність деталей) термін ремонту може бути продовжено до 30 днів.

У разі неможливості визначити сервісним центром на місці відповідність виробу гарантійним умовам, виріб приймається на експертизу та протягом 3 робочих днів виноситься остаточне рішення щодо можливості гарантійного ремонту.

У разі невиконання покупцем гарантійних умов, можливе проведення платного ремонту у сервісному центрі (на розсуд технічного спеціаліста).

Гарантійний термін продовжується на час перебування у сервісному центрі.

Гарантійне зобов'язання не припиняється у разі неможливості виконання такого зобов'язання через відсутність необхідних для його виконання матеріалів, комплектуючих або запасних частин.

Виріб знімається з гарантійного обслуговування у наступних випадках

 1. Виріб пошкоджено або вийшов з ладу через порушення правил і умов установки, підключення, адаптації під місцеві технічні умови, експлуатації, зберігання та транспортування.
 2. Устаткування пошкоджене внаслідок природних стихій, пожеж, повеней, землетрусів, побутових факторів та інших ситуацій, які не залежать від продавця.
 3. Виріб має виражені механічні та/або електричні пошкодження (сколи, тріщини, вм'ятини, подряпини, пошкодження
 4. електричних контактів, з'єднань, роз'ємів), отримані внаслідок будь-яких дій Покупця або сторонніх осіб.
 5. Є термічні ушкодження виробу чи його складових частин.
 6. Є пошкодження на корпусі жорсткого диска або інших комплектуючих та виробах, які потребують дбайливого поводження, які можуть бути витлумачені як сліди удару.
 7. Є пошкодження обладнання та/або пов'язаних з ним виробів, спричинених невідповідністю Державним технічним стандартам та нормам живильних, телекомунікаційних та кабельних мереж, зокрема відсутність загального заземлювального контуру.
 8. Виникло пошкодження, викликане потраплянням всередину виробу сторонніх предметів, речовин, рідин, комах або тварин або сильною запиленістю.
 9. Пошкоджено або видалено будь-які захисні знаки фірми-виробника або фірми-продавця: стікери, наклейки, голограми, пломби та ін.
 10. Здійснено розтин та/або ремонт виробу (налаштування, зміна конфігурації) особою, яка не уповноважена на те Продавцем.
 11. Виникли пошкодження, спричинені використанням нестандартних запчастин та/або витратних матеріалів,
 12. Не дотримано термінів та періодів технічного та профілактичного обслуговування, якщо воно необхідне для даного виробу (обслуговування принтера, копіювального апарату, періодичне чищення дисководів та ін.).
 13. Виникли пошкодження обладнання (в т.ч. пошкодження або зміни вмісту мікросхем FLASH BIOS) внаслідок використання неліцензійного програмного забезпечення та/або дій комп'ютерних "вірусів", а також некваліфікованих дій користувача.
 14. Представником сервісної служби було виявлено використання позаштатних режимів/параметрів роботи обладнання або його компонентів (робочих частот, напруг та ін.).
 15. Устаткування було пошкоджено внаслідок використання неякісних та/або несправних (зокрема механічно пошкоджених), нестандартних змінних носіїв (гнучких FD, ZIP, CD/DVD дисків тощо). Розрив оптичних дисків у дисководах CD/DVD та його наслідки є окремим випадком цього пункту.
 16. Гарантійне зобов'язання не припиняється у разі неможливості виконання такого зобов'язання через відсутність необхідних для його виконання матеріалів, комплектуючих або запасних частин.

Фірма-продавець або її партнери не несуть відповідальності

 • За відмови у роботі устаткування у разі, якщо несправність чи некоректна робота обладнання викликані використанням програмного забезпечення, встановленого Покупцем самостійно після придбання.
 • За будь-які збитки, пов'язані з використанням або неможливістю використання придбаного обладнання (включаючи всі випадки втрати прибутку, переривання ділової активності, втрати ділової інформації або інших грошових та тимчасових втрат).
 • За несумісність придбаного товару з іншими виробами як на програмному, так і на апаратному рівні.
 • Виріб визнається справним та не підлягає гарантійному ремонту та/або заміні, якщо прояв несправності не вказано або не виявлено під час перевірки фахівцями сервісного відділу.

Що є браком

Під товаром неналежної якості (браком) мається на увазі товар, який несправний і може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну чи оформлення від заявлених на сайті не є несправністю чи нефункціональністю товару.

Що є браком для музичного CD

 • диск не запускається або розпізнається як "Невідомий диск" і при цьому CD запускався на пристрої, спеціально призначеному для цього;
 • механічні пошкодження поверхні диска;
 • зависання треків під час прослуховування.

Що є браком для DVD та BLU RAY відео

 • диск не запускається на DVD/BLU RAY - програвачі або розпізнається як "Невідомий диск" і при цьому проблема не пов'язана з невідповідністю регіону DVD/BLU RAY - програвача регіону DVD/BLU RAY - диска;
 • дефекти зображення (наприклад, накладення кадрів одного на інший), крім випадків коли такі дефекти є частиною візуальної стилістики фільму;
 • якщо на DVD/BLU RAY-диску присутні зависання зображення, що не мають відношення до невеликого зависання, що супроводжує перехід лазера з одного шару на інший під час перегляду двошарового диска;
 • механічні пошкодження поверхні диска. Невідповідність звуку та зображення;
 • неповний комплект видання (наприклад, у 2-дисковому виданні обидва диски виявляться однаковими).

Що є браком для ігр та програм на PC:

 • якщо диск не запускається або розпізнається як "Невідомий диск";
 • механічні пошкодження поверхні диска.

Більш детально

Більшість ігор та програм, що знаходяться в колекції JAM, є технічно складними продуктами, тому іноді, на жаль, у клієнтів можуть виникати труднощі із запуском та використанням придбаних товарів. Найчастіше в ситуації, коли гру або програму не вдається запустити, першою виникає думка, що Вам потрапив бракований товар, проте насправді лише незначний відсоток проблемних товарів насправді мають виробничий брак, тоді як більшість ігор/програм не запускається через різне. роду несумісностей.

Якщо диск не запустився або запустився некоректно, то в першу чергу перевірте, чи комп'ютер відповідає системним вимогам, описаним на упаковці диска. Частина збоїв ігор і програм може бути викликана невідповідністю конфігурації комп'ютера мінімальним системним вимогам. Якщо ви не виявили невідповідності, спробуйте запустити гру/програму на іншому комп'ютері. Якщо на іншому комп'ютері гра/програма запустилася, це явна ознака того, що проблема в системі, а не в диску. Далі рекомендуємо порівняти обидва комп'ютери, щоб знайти відмінність, що заважає грі/програмі коректно працювати.

Часто у ліцензійних ігор та програм виникають конфлікти з неліцензійним програмним забезпеченням, яке було встановлено на комп'ютер. Піратський софт (наприклад, антивірус або операційна система), вступаючи в конфлікт із купленою ліцензійною грою або програмою, може призводити до будь-яких недокументованих збоїв при роботі з придбаним продуктом.

Трапляються рідкісні випадки, коли постачальник випускає перший тираж гри/програми з помилкою, яку не виявили під час тестування. Як правило, проблеми такого роду оперативно виправляються "патчами" ("латками"), файлами, які виправляють збої і помилки, що виникають. Патчі доступні на сайті виробника дисків, де можна скачати безкоштовно.

У випадку, коли бракований диск з комп'ютерною грою вимагає код активації, який знаходиться в коробці, обміну підлягає лише диск, а не ключ активації.

У випадку, коли під час активації гри з'являється вікно "цей ключ вже використовується", нам необхідно написати в службу підтримки для отримання інформації, коли він був активований. Для цього Вам необхідно надати використаний ключ активації. Ми надсилаємо листа до служби підтримки з проханням повідомити дату активації гри. У випадку, коли дата активації ключа була раніше дати покупки гри в нашому магазині, ми зобов'язуємось замінити ключ або повернути гроші, якщо аналогічної заміни немає.

Листування до служби підтримки може тривати від 3 до 7 днів, залежно від завантаження каналу підтримки. Заздалегідь дякуємо за розуміння та терпіння.

Якщо Ви впевнені, що система Вашого комп'ютера та Ваш софт не конфліктують із купленим продуктом, Вам необхідно звернутися за допомогою до служби технічної підтримки, яку здійснюють компанії-виробники (розробники та видавці). Саме ці компанії, а не Інтернет-магазин JAM, мають вирішувати всі технічні проблеми, що виникають із грою/програмою. Контакти компанії, що забезпечує технічну підтримку, можна знайти на обкладинці придбаного товару.

Щоб максимально швидко отримати відповідь від служби технічної підтримки, необхідно в деталях описати проблему, вказавши повну назву продукту та конфігурацію Вашого комп'ютера. Якщо під час інсталяції гри/програми система видає помилку, текст цієї помилки також необхідно відправити в листі в технічну підтримку. У листі обов'язково опишіть, на якому етапі (або внаслідок яких дій) відбуваються збої.

Якщо у Вас виникли проблеми з активацією продукту за його унікальним кодом, то з описом цієї проблеми також слід звернутися до служби технічної підтримки виробника гри/програми.

Якщо Ви самі або за допомогою співробітників служби технічної підтримки з'ясували, що продукт некоректно працює через його брак, Ви можете повернути компанії JAM бракований диск.

З будь-яких питань звертайтесь в наш кол-центр за телефоном: (067) 522 39 86.