|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
«Саундтрек до порядку денного» – другий лонгплей Ship Her Son, проекту львівського музиканта та дизайнера Антона Шиферсона. Це перша повноформатна робота артиста, повністю записана українською мовою. Альбом присвячений психологічному стану людини, яка намагається зберігати нормальність у циклі щоденної рутини під постійним тиском зовнішніх обставин.
Музично реліз поєднує характерне для проекту постіндустріальне звучання з елементами нойз-року, постпанку та техно. На відміну від попередніх робіт цей матеріал має більш важку та агресивну атмосферу, де електронні ритми доповнюються брудними текстурами та живим вокалом.
Сюжет альбому хронологічно розгортається протягом одного дня: від ранкового пробудження з темними думками до нічного безсоння та виснаження від нескінченних справ. У треках зафіксовано моменти, знайомі багатьом – спроби утримати спокій через звичні ритуали, іронічне ставлення до абсурду навколо та роздуми під час медичних оглядів.
До створення платівки приєдналися представники української альтернативної сцени: паліндром, Антон Слєпаков (ВДНПЗ), Євген Тимчик (Septa, The Nietzsche, АНТАЙТЛД), Олександр Куц (Vøvk) та Divuar (Zwyntar). Їхні вокальні партії та авторські тексти додали альбом камерності та інтимності, перетворивши особистий досвід автора на колективний вислів про загальну втому.
Реліз отримав широке визнання критиків, ставши найкращим альбомом року за версією Gothica Magazine і увійшовши до топів Neformat, Артилерії (Громадська культура), The Rock Spectrum, журналу Країна, varianty.lviv.ua та інших. Також роботу було номіновано на "Кращий альбом" премії "Золота зоря" від LiRoom та "Альбом року" на Jager Music Awards.
A1.Світло
A2.Я йду до клубу (feat. Eugene Tymchyk)
A3.У вічність (feat. Антон Слєпаков)
A4.Вдих
B1.Все найгірше (feat. паліндром)
B2.Магніт (вириває з грудей) (feat. Олександр Куц)
B3.Я не маю сил (feat. Divuar)
B4. Кінцева