Поспішаємо привітати з виходом у продаж Horizon Forbidden West. На неї шанувальники чекають з минулого року. Вона розбурхує уяву таємничим відкритим світом та реалістичними героями. Все та ж Елой з першої частини «Horizon Zero Dawn», але в стильнішому одязі та наділена відмінними навичками поспішає врятувати світ від небачених гігантських машин та інших загроз на заході США. До релізу 18 лютого поточного року, але ми пропонуємо купити прямо зараз Horizon Forbidden west за наказом у нас на сайті JAM для PS4 або PS5. Детальніше про ціни та доставки по Києву та Україні розкажуть консультатні.

Про Horizon Forbidden west

Компанія Guerrilla Games, що створила гру, перевершила всі очікування. Чудова детальна графіка дозволяє почуватися у живому світі. Це відчуття не покидає, коли Елою підіймається на скелі або пливе під водою, завдяки механіці переміщення.

Зміст Horizon Forbidden West наповнений новими персонажами і навіть цілими фракціями, але й старі друзі не залишили героїню.

Найдокладніший відкритий світ дозволяє вільно складати свій маршрут, не покладаючись на готові точки. А щоб не заблукати, можна скористатися сканером Елою.

Героїня гри, замовити або купити яку можна у нас, з доставкою по Дніпру, Києву та іншим містам, має шість навичок для розширення спектру можливостей.

Реалістичність відчувається і в поселеннях, де люди живуть своїм життям, займаються якимись своїми побутовими справами. Завдяки такій опрацьованості деталей гри, хочеться досліджувати кожен куточок і щоразу знаходити щось нове.

Всі герої в Horizon Дикий захід нагороджені живими міміками та жестикуляціями, кожен з них має свою історію та характер.

Не менш цікаві нові трюки, які вміє робити Елою. Наприклад, швидке піднесення на гору, різке скорочення дистанції за допомогою гачка-кішки.

Об'ємний та динамічний звуковий та музичний супровід робить гру ще більш захоплюючою.

Гравці на приставці PS5 оцінять геймпад DualSense. Він характерно вібрує при використанні зброї. Ви чітко відчуєте, як натягуєте тятиву або кидаєте диски.

Отже, замовити або купити гру та поринути у дивовижний пригодницький сюжет Horizon Forbidden west зручно та швидко на нашому сайті. Ми здійснимо доставку до Києва та будь-якого іншого регіону України.

Трохи про опції

У грі поселення не просто відіграють роль, що заповнює. Вони приховані різні міні-ігри для проходження рівнів, як пазли, битви тощо.

Збройовий арсенал героїні поповнився кислотними стрілами, мінами, дисками шашками та списами. У Horizon Forbidden west додані гаджети у вигляді планера, маски аквалангу, гаком.

Для новачків можна відрегулювати складність. Також можна регулювати налаштування контролера, додати або прибрати субтитри та нового гравця. Для цього можна купити дешево додатковий геймпад для PS4 або PS5 з доставкою.

Відмінність двох версій

Гра спочатку виготовлена ​​для PS4. Тому, на будь-якій з двох консолей буде одна й та сама графіка, сюжет та герої. До того ж, за словами розробника, котрі вирішили замовити Horizon Forbidden west на старий PS4, можуть оновити його до PS5.

Гра для приставки п'ятого покоління дозволить отримати такі переваги:

  • понад швидке переміщення завдяки блискавичному завантаженню;
  • максимальна плавність рухів, можливість розрізнити найдрібніші деталі у вигляді листочка на камені або вершину гір досягається за рахунок дозволів у HDR та 4К;
  • як уже говорилося вище, відмінна тактильна віддача та адаптація за допомогою контролера;
  • відчуття справжнього світу, над чіткий звук крил, вітру, шелесту дерев завдяки Tempest 3D.

Яка б у Вас не була консоль, PS4 або PS5, ви можете замовити до 18 лютого і купити Horizon Дикий захід у нашому інтернет-магазині JAM з доставкою по Києву та Україні.

У нас також зручно купити разом із грою аксесуари для приставок PS4 та PS5.