Новий альбом Лани Дель Рей Фото 1Відома всьому світу співачка Lana Del Rey випустила новий уже дев'ятий альбом під назвою "Чи знаєте ви, що під Океанським бульваром є тунель". Це сама багатослівна назва альбому Лани Дель Рей. Did you know that the's tunnel under ocean blvd містить 16 нових треків. Основною ниткою, яка поєднує всі пісні, є тема сім'ї. Співачка транслює смисли про те, як вона переживала своє горе, самотність і розбите серце через призму простих, але водночас цікавих сімейних історій. Наприклад, трек "Kintsugi" описує складний досвід втрати близької людини, а пісня "Margaret" написана, щоб розповісти про історію зустрічі близького друга та продюсера зі своєю нареченою. Новий альбом Лани Дель Рей did you know that's a tunnel under ocean blvd співачка писала близько року. Останній трек під назвою did you know that's a tunnel under ocean blvd вона закінчила у вересні 2022 року.

Коли вийде новий альбом Ланы Дель Рей

Альбом популярної співачки вийшов 24 березня 2023 року. Незважаючи на перенесення, багато фанатів віддано чекали на реліз пісень. Lana Del Rey - Did you know that the's tunnel under Ocean Blvd на подвійному диску в першу чергу буде доступний на чорному вінілі. Також можна буде купити Lana Del Rey Did you know that's a tunnel under ocean blvd на компакт-диску CD.

У нашому магазині Вінілова платівка Lana Del Rey - Did you know that's the tunnel under Ocean Blvd (2LP) Limited Edition, Green Vinyl і Вінілова пластинка Lana Del Rey - Did you know that''s tunnel under Ocean Blvd (2LP) Limited Edition Coloured Vinyl будуть доступні пізніше, але можна залишити попереднє замовлення, щоб отримати оригінальне видання улюбленої виконавиці в найкоротші терміни.

Про що альбом Did you know that there's a tunnel under ocean blvd?

Останній альбом Лани "Did you know that there's a tunnel under ocean blvd" на вінілі в трьох виданнях на чорному, зеленому і рожевому диску однозначно сподобається фанатам. Він торкається тем, які співачка завжди тримала в собі. Кожна пісня відкриває важливу частину внутрішнього світу Лани, аналізує її та перетворює на естетику. Не забуває виконавиця і про фірмовий стиль. Більшість нових пісень написані в уподобаному всьому стилі: спокійному інструментальному звучанні, з відтінками меланхолії та унікальним вокалом. Ті, хто вже послухав треки останнього альбому, відзначають незвичайну манеру і поетику творів, що дуже запам'ятовується. Збірка досить вільна, описує внутрішні переживання Лани Дель Рей під призмою сімейних історій у стилі spoken word. Тобто, в did you know that the's a tunnel under ocean blvd пісні базуються на глибокому значенні і поетичному наповненні.

Новий альбом Лани Дель Рей Фото 2Список усіх пісень альбому:

 1. Paris, Texas;
 2. Grandfather please stand on the shoulders of my father while he’s deep‐sea fishing;
 3. Let the Light In;
 4. Candy Necklace;
 5. Margaret;
 6. Peppers;
 7. Kintsugi;
 8. Did you know that there’s a tunnel under Ocean Blvd;
 9. Fishtail;
 10. The Grants;
 11. Taco Truck × VB;
 12. Fingertips;
 13. A&W;
 14. Sweet;
 15. Jon Batiste Interlude;
 16. Judah Smith Interlude.

Цей, як і всі інші альбоми Лана Дель Рей на CD або у вінілі, можна замовити у нас на сайті.

Чому Лана відклала дату виходу нового альбому

Дев'ятий студійний альбом Del Rey вийшов після кількох невдач. Наприкінці минулого року артистка заявила що з її машини вкрали ноутбук, кілька камер та жорстки диски. Вона сказала, що втратила демо-версії пісень та 200-сторінковий рукопис ще неанонсованої книги. Вихід Did you know that the's a tunnel under Ocean Blvd співачка перенесла з 10 на 24 березня, хоча причини такого перенесення Лана Дель Рей не назвала, проте порадувала фанатів тим, що новий збірник включатиме 16 нових треків. Про це вона повідомила у своєму Інстаграмі з однією з альтернативних обкладинок альбому, яку, до речі, соціальна мережа видалила за відвертий контент.

Альбоми Лани Дель Рей на вінілі

Ми продаємо всі вінілові платівки Лани Дель Рей. У нас на сайті можна купити безліч альбомів різних гуртів та виконавців, у тому числі й новий, останній альбом Лани Дель Рей. Наприклад, у нас в інтернет магазині представлені:

 • Альбом Lana Del Rey Born To Die, який складається з 15 треків, включаючи сингли "Video Games", "Born To Die" та "Summertime Sadness". Музичний стиль можна охарактеризувати як інді-поп та суміш жанрів поп-музики та альтернативного року. Тексти пісень, як зазвичай у Лани Дель Рей, філософські та меланхолійні, що оповідають про кохання, життя та смерть.
 • альбом Lana Del Rey Chemtrails Over The Country Club на чорному вінілі – це сьомий студійний альбом. Музичний стиль також є сумішшю жанрів, включаючи поєднання фолк-року, альтернативного року, поп-музики та тріп-хопу. Тексти пісень, як і раніше, залишаються філософськими і меланхолійними, що розповідають історії про кохання, втрату, сильні жіночі фігури і життя в Америці.
 • Альбом Honeymoon на двух дисках – це четвертий студійний альбом. Музичний стиль відрізняється від попередніх робіт Лани Дель Рей, маючи більш меланхолійний та експериментальний звук, що поєднує в собі елементи дрім-попу, саундтреків до фільмів та жанру тріп-хоп. Тексти пісень продовжують розповідати історії про кохання, втрати та життя в Америці, але тут вони більш затягнуті та філософські.
 • П'ятий студійний альбом співачки Lust For Life - музичний стиль тут оптимістичніший і різноманітніший, ніж на попередніх роботах Лани Дель Рей, включаючи елементи електронної музики, хіп-хопу та R&B.
 • Вінілова платівка Lana Del Rey - Norman Fucking Rockwell! – це шостий альбом артистки. Музичний стиль поєднує в собі елементи дрім-попу, фольку, софт-року та альтернативної музики, з фірмовим меланхолійним звуком Лани Дель Рей. Тексти пісень розповідають історії про кохання, втрату, розчарування та ностальгію.
 • Сьомий альбом Lana Del Rey Blue Banisters представлений в лімітованому виданні на жовтому вінілі. Музичний стиль продовжує експериментувати з елементами різних жанрів, включаючи дрім-поп, софт-рок, фолк та електронну музику.

Тепер ви знаєте які є в нашому асортименті, а наші рекомендації допоможуть вам вибрати відповідний у вашу колекцію.